У Кобурзі відбулось перше богослужіння для українців
4 квітня 2024
У Велику Суботу, 30 березня 2024 року, у храмі Святої Єлизавети м. Кобург (Кредлітц) відбулось перше богослужіння для вірян української персональної парафія Святого Миколая з осідком у місті Бамберг. Майже двадцять років поспіль українці з Кобургу приїжджали на недільні та святкові богослужіння до Бамбергу, а з часу повномасштабного вторгнення росіі в Україну там оселились також інші новоприбулі віряни УГКЦ.
Цьогоріч адміністратор української парафіі Святого Миколая з осідком у м. Бамберг о. Іван Сохан, за сприяння місцевої Римо-католицької парафіі та о. Петера Фішера особисто, відгукнувся на численні прохання вірних і усі вони дочекалися спільної молитви у своєму уже рідному місті Кобург.
Після Таїнства сповіді, Божественної Літургії та вшанування Святої Плащаниці, у самий переддень Великодня, відбулося освячення пасхальних страв та спільна святкова трапеза у парафіяльні домівці храму Святої Єлизавети.
Повідомив: о. Іван Сохан