У Данії українські діти приступили до першої Сповіді

23 червня 2026

В українських громадах міст Вайле та Ольборг (Данія) відбулося свято Першої Сповіді та Урочистого Причастя.

У Данії українські діти приступили до першої Сповіді

Божественну Літургію служили душпастир громади о. Василь Смицнюк та сотрудник душпастирства Юланда о. Ярослав Мисак. До цієї важливої події дітей підготувала катехитка Ірина Парасюк.

У своїй проповіді о. Василь наголосив, що сьогодні Ісус Христос у Святих Тайнах прийшов до кожного дитячого серця, щоб наповнити його своєю любов’ю, миром та благодаттю. Для дітей це стала особлива зустріч із Господом, яка залишиться світлим спогадом на все життя та стане міцним фундаментом для подальшого духовного зростання.

Дивіться також