У Дортмунді представили нового душпастиря української громади
16 червня 2026
14 червня 2026 року в українській громаді м. Дортмунд відбулося введення на служіння нового душпастиря. Ним став ієрей Ігор Тріль, який дотепер здійснював душпастирське служіння в місті Падерборн.

Перед початком Божественної Літургії до української громади звернувся о. Себастіан Ціммерт, священник Дортмунда, який від імені Архидієцезії Падерборна привітав нового українського душпастиря та побажав йому плідного і натхненного служіння.
Під час Божественної Літургії митрофорний ієрей Мирон Мольчко від імені Преосвященного Владики Богдана, апостольського екзарха для українців візантійського обряду у Німеччині та Скандинавії, представив вірним Дортмунда ієрея Ігоря Тріля, зачитавши декрет про його призначення.
Після Божественної Літургії відбулися збори громади, під час яких учасники обговорили та обрали назву душпастирства в Дортмунді. Душпастирство отримало назву на честь свята Зіслання Святого Духа.Відтепер Божественна Літургія в Дортмунді звершуватиметься на регулярній основі щонеділі о 15:00 год.





