У Дортмунді представили нового душпастиря української громади

16 червня 2026

14 червня 2026 року в українській громаді м. Дортмунд відбулося введення на служіння нового душпастиря. Ним став ієрей Ігор Тріль, який дотепер здійснював душпастирське служіння в місті Падерборн.

У Дортмунді представили нового душпастиря української громади

Перед початком Божественної Літургії до української громади звернувся о. Себастіан Ціммерт, священник Дортмунда, який від імені Архидієцезії Падерборна привітав нового українського душпастиря та побажав йому плідного і натхненного служіння.

Під час Божественної Літургії митрофорний ієрей Мирон Мольчко від імені Преосвященного Владики Богдана, апостольського екзарха для українців візантійського обряду у Німеччині та Скандинавії, представив вірним Дортмунда ієрея Ігоря Тріля, зачитавши декрет про його призначення.

Після Божественної Літургії відбулися збори громади, під час яких учасники обговорили та обрали назву душпастирства в Дортмунді. Душпастирство отримало назву на честь свята Зіслання Святого Духа.Відтепер Божественна Літургія в Дортмунді звершуватиметься на регулярній основі щонеділі о 15:00 год.

Дивіться також