«Вірую, Господи, ісповідую» — у Стокгольмі до першої Сповіді приступили 33 дитини

25 червня 2026

Цьогоріч у Стокгольмі 33 дитини вперше приступили до святої Сповіді. До цього важливого Таїнства діти готувалися протягом цілого року, відвідуючи катехитичні заняття, вправляючись у церковному співі та беручи активну участь у житті парафії.

«Вірую, Господи, ісповідую» — у Стокгольмі до першої Сповіді приступили 33 дитини

21 червня відбулося свято урочистого Причастя. Священники парафії Бл. Климентія Шептицького о. Андрій Мельничук та о. Микола Гірняк подякували батькам та катехитам Ларисі Яцишин та Ірині Гірняк, які у особливий спосіб супроводжували дітей на їхній дорозі підготовки до прийняття Таїнства Сповіді та ділилися досвідом своєї віри.

«Важливо є знати заповіді Божі та основні молитви, але не менш важливим є усвідомлення того, що Господь Ісус Христос є завжди поруч: Він слухає кожну щиру Сповідь, Він дарує себе у Пресвятій Євхаристії. Тож користаймо зі святих Таїнств Церкви, які є даровані нам для нашого спасіння», — сказав о. Андрій.

Після літніх канікул діти продовжать своє навчання у старшій групі катехитичної школи, адже мандрівка їхньої віри тільки розпочинається.

Фото: Вікторія Дуда


Дивіться також