«Вірую, Господи, ісповідую» — у Стокгольмі до першої Сповіді приступили 33 дитини
25 червня 2026
Цьогоріч у Стокгольмі 33 дитини вперше приступили до святої Сповіді. До цього важливого Таїнства діти готувалися протягом цілого року, відвідуючи катехитичні заняття, вправляючись у церковному співі та беручи активну участь у житті парафії.

21 червня відбулося свято урочистого Причастя. Священники парафії Бл. Климентія Шептицького о. Андрій Мельничук та о. Микола Гірняк подякували батькам та катехитам Ларисі Яцишин та Ірині Гірняк, які у особливий спосіб супроводжували дітей на їхній дорозі підготовки до прийняття Таїнства Сповіді та ділилися досвідом своєї віри.
«Важливо є знати заповіді Божі та основні молитви, але не менш важливим є усвідомлення того, що Господь Ісус Христос є завжди поруч: Він слухає кожну щиру Сповідь, Він дарує себе у Пресвятій Євхаристії. Тож користаймо зі святих Таїнств Церкви, які є даровані нам для нашого спасіння», — сказав о. Андрій.
Після літніх канікул діти продовжать своє навчання у старшій групі катехитичної школи, адже мандрівка їхньої віри тільки розпочинається.
Фото: Вікторія Дуда





