Вийшла друком книга владики Богдана «Назустріч Воскресінню Христовому»

17 лютого 2024

У видавництві «Свічадо» вийшла друком книга владики Богдана «Назустріч Воскресінню Христовому», в якій єпископ запрошує у духовну мандрівку в час Великого посту.

Вийшла друком книга владики Богдана «Назустріч Воскресінню Христовому»

Це видання є результатом духовних роздумів апостольського екзарха для українців візантійського обряду у Німеччині та Скандинавії, які єпископ провадив на своїй фейсбук-сторінці під назвою #НазустрічВоскресінню.

Автор пропонує пройти найважливіший духовний шлях у році, осмислено в дусі Великого посту, зосереджуюсь у певних пунктах дороги на головних християнських темах та актах: прощенні, покаянні, милосерді та жертвуванні.

У цій книзі читачі пізнають що таке дух лінивства, недбайливости, властолюбства, пустославства та чистоти. Куди веде дорога митаря, а куди фарисея? Якими є шляхи старшого та молодшого синів милосердного Отця? Чим небезпечний гріх? Коли людину цілує Бог? Ці та багато інших питань владика Богдан ставить перед читачем і допомагає знайти на них відповідь.

Роздуми про це стануть практичною допомогою читачеві у внутрішній боротьбі зі спокусами, пристрастями та вадами і допоможуть уповні відчути світлу перемогу Господнього Воскресіння.

Дивіться також