Молодь Апостольського екзархату дякує Богові за СДМ
7 серпня 2023
На завершення Світового дня молоді у Лісабоні українська молодь взяла участь у Літургії, яку очолили Архиєреї з України та духовенство, яке супроводжувало молодь у цьому паломництві.

Паломники молились за мир в Україні та віддали молитовну шану тим, хто загинув у війні з російськими окупантами.
Після молитви група української молоді з Апостольського екзархату зустрілась зі своїм архиєреєм владикою Богданом, провівши спільно час у бесідах і смакуючи піцу, якою сам єпископ пригостив молодь.
Дивіться також
16 червня
«Не зупиняйтеся у пошуках правди!» — владика Богдан до молоді у Дрездені
12 червня
Владика Богдан подякував католицькому радіо «Хорив» за понад 130 тисяч вервиць для українських захисників
8 червня
«Наш народ всю свою надію поклав на силу Божу»: владика Богдан на прощі українців у Кевелярі







